Razem dla Ikera! – podsumowanie

Tegoroczna akcja charytatywna Razem dla Ikera! już się zakończyła i przyszedł czas na jej podsumowanie. Cały grudzień trwały zbiórki pieniędzy na pomoc dla Ikera Murillo, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Uczniowie naszej szkoły organizowali barki z pysznymi ciastami, deserami, tostami i hot-dogami, zorganizowaliśmy kiermasz ozdób świątecznych i aukcję prac plastycznych. W te wszystkie działania zaangażowana była cała szkolna społeczność. W składzie Ekipy Ikera znaleźli się zarówno  uczniowie, nauczyciele, jak i  rodzice.

Nauczeni doświadczeniem lat poprzednich wiedzieliśmy, że możemy liczyć na sukces, ale nikt z nas nie spodziewał się chyba, że osiągnie on aż takie rozmiary! RAZEM zebraliśmy kwotę 16402,30 zł. Samo przeliczenie tych pieniędzy w banku i wpłata ich na konto Ikera w Fundacji zajęło ponad 1 godzinę.

Iker! To wszystko dla Ciebie! Cieszymy się, że możemy Ci pomóc w  zebraniu funduszy na zabiegi rehabilitacyjne w przyszłym roku!

Dziękujemy każdemu za każdy, najmniejszy nawet, wkład pracy i pomoc, za okazaną życzliwość i hojność. I znów wydarzyło się tyle dobrego! To cieszy, a dobro powraca. Trzeba to będzie powtórzyć w przyszłym roku!

Dziękujemy! Wesołych i radosnych Świąt!