Koncert wiosenny 2018

Już po raz kolejny wystąpiliśmy na szkolnej scenie z wiosennymi piosenkami. Nie walczyliśmy o medale, po prostu śpiewaliśmy, graliśmy a publiczność nagrodziła nas gromkimi brawami. Było trochę stresu ale też dużo dobrej zabawy.

Dziękujemy Pani Justyno, za to , że pozwala nam Pani uwierzyć w siebie, że pokonujemy własne granice, że mamy odwagę wystąpić publicznie i za to, że… śpiewamy.

Wiele razy brałam udział w koncertach w naszej szkole. Muzyka to moja pasja, a możliwość występowania na scenie daje mi ogromną radość lecz nie udałoby mi się bez osoby, która wspiera rozwijanie naszych pasji. Pani Justyna Obzejta nauczyła nas, że zawsze trzeba dążyć do celu i spełniać swoje marzenia. Pani Justyna nauczyła nas też jak radzić sobie ze stresem i innymi trudnościami związanymi z występem. Dzięki niej każdy może od najmłodszych lat rozwijać swój talent muzyczny. Dziękujemy.
Milena 7b

Od początku naszej szkoły zawsze ważna była muzyka. Dzięki niej uczniowie i nauczyciele mogą oderwać się od codzienności. Jest ważną częścią życia. Jednak nie jest czymś, co znamy sami z siebie, trzeba się jej nauczyć. Chcę więc podziękować Pani Justynie, że nauczyła mnie, że muzyka jest częścią naszego życia, że stres nie jest przeszkodą w sukcesie i trzeba go przezwyciężyć i trzeba spełniać swoje marzenia.
Ola 7b

11 kwietnia w naszej szkole odbył się Koncert Wiosenny, zorganizowany przez panią Justynę. Chciałabym z całego serca podziękować za zaangażowanie. Jak zwykle wszystko przebiegało idealnie, a pani Justyna bardzo starała się żebyśmy się nie stresowali. Wszystko było świetnie zorganizowane i przebiegało we wspaniałej atmosferze.
Natalia 7b

Bardzo dziękujemy Pani Justynie za pomoc w przygotowaniu do Koncertu Wiosennego. Dzięki Pani udało nam się zaśpiewać piosenkę wyśmienicie i pokonać stres. Zawsze Pani daje nam dobre rady, dzięki którym śpiewamy lepiej.
Marta i Natalka

Atmosfera była fajna. Sprzęt ze mną nie współpracował. Pani Obzejta potrafi wyleczyć nas z tremy.
Staś

Koncert wprowadził nas w wiosenny nastrój. Pani Justyna dawała nam profesjonalne rady, za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że za rok koncert będzie równie udany.
Hania i Wika

Dziękujemy Pani Bardzo za zorganizowanie Koncertu Wiosennego. Dziękujemy za pomoc w pokonaniu tremy przed koncertem. Za top, że Pani tak nas zmotywowała. […]
Igor

Wszystkie występy były świetne. Pani Justyna, jak zwykle zadbała o świetną atmosferę i fantastyczne wykonanie. Wszystkie piosenki były znakomite. Dziękujemy wszystkim wykonawcom i Pani Justynie.
Zosia i Maja