Wykaz zajęć dodatkowych

Gwiazdką oznaczono zajęcia dodatkowo płatne
Dane do wpłat na konto

Nazwa zajęć (Osoba prowadząca) Klasa Dzień Godzina Sala
klasy 1-3
Koło Rumikub (Agata Fijałkowska) 3 CZW 14:20-15:05 4
Koło Przyjaciół Książki (Ewa Korczakowska) 1-3 PT 14:20 – 15:05 Bibl.
Zabawy matematyczne (Beata Kopczyńska) 3 WT 14:20-15:05 10
Koło polonistyczne (Małgorzata Makowska) 2 WT 14:20-15:05 4
Koło muzyczne (Justyna Obzejta) 1-3 WT 16:00-17:00 Muz.
Koło informatyczne (Ewa Albigowska) 2-3 PT 14:20-15:05 26
Canta en Espańol śpiewaj po hiszpańsku
(Patricia Sisniegas Nawrot)
3 WT 14:20-15:05 13
Zajęcia przyrodnicze (Ewa Grącka) 3ab PON 14:20-15:05 22
Zajęcia przyrodnicze (Ewa Grącka) 1ab PON 15:15-16:00 22
Zajęcia przyrodnicze (Ewa Grącka) 2ab PT 14:20-15:15 22
Scrabble (Danuta Gniazdowska-Bielik) 3-4 CZW 14:20-15:05 34
Plastyka dla smyka (Katarzyna Dąbrowska) 1-3 PT 14:05-15:15 28
Warsztaty techniczne (Katarzyna Dąbrowska) 2-4 WT 16:10-16:55 Tech.
Robotyka grupa początkująca (Anna Hołysz) 1-3 WT 14:20-15:05
Robotyka (Anna Hołysz) kontynuacja 2-4 ŚR 15:15-16:00 26
Kadra pływacka* (A. i M. Kisiel, Radosław Cwalina) 2-3 PON 16:00-17:00 Szuwarek
Kadra pływacka* (A. i M. Kisiel, Radosław Cwalina) 2-2 ŚR 16:00-17:00 Szuwarek
Kadra pływacka* (A. i M. Kisiel, Radosław Cwalina) 2-1 PT 07:00-08:00 Szuwarek
Tańce* (Piotr Mierzejewski) 1-3 PON 15:15-16:00 Gimn.
Piłka nożna* (Damian Rybacki) 1-3 WT 16:15-17:45 Gimn.
Kurs wprowadzający do programowania GOCODE* 1-2 ŚR 14:20-15:20 4
UKS Judo* Małgorzata Ptaszyńska 1-3 PON 15:15-16:15 Gimn.
UKS Judo* Małgorzata Ptaszyńska 1-2 ŚR 14:20-15:20 Gimn.
Ju-Jitsu* (Agnieszka Wyzińska) 1-3 PON 15:15-16:00 Gimn.
Ju-Jitsu* (Agnieszka Wyzińska) CZW 15:15-16:00 Gimn.
Zumba* (Agnieszka Wyzińska) 1-3 PON 16:10-16:55 Gimn.
Akademia samodzielności* (Przemysław Jakóbczyk) 1-3
Szachy* (Krystian Kuźmicz) 1-2 ŚR 15:15-16:00 3
klasy 4-7, 2-3g        
Koło teatralne
(A. Bojarowska, A. Zawidzka-Rynduch, K. Walewska)
7ab CZW 15:15-16:00 35
Koło muzyczno-językowe „Let’s sing”
(Agnieszka Zawidzka-Rynduch)
4-7 PON 15:15-16:00 7
Zespół muzyczny (Justyna Obzejta) 7, gim PON 16:00-17:00 Muz.
Koło informatyczna (Ewa Albigowska) 4-6 WT 07:45-08:30 26
Koło kulinarne (Anna Wocial) 4-7, gim WT, PT 15:15-16:45 Aneks kuch.
Warsztaty twórcze:
malarstwo, rzeźba, witraż, dekupaż, ceramika, filc
(K. Dąbrowska)
4-7, gim PT 15:15-16:45 Muz.
Koło matematyczne/przygotowanie do konkursów
(Ewa Uljasz)
4-5, 6
Koło fizyczne (Michał Perchuć) gim WT 16:10-17:40 37
Spiel und Spap – gry i zabawy po niemiecku
(Andrzej Hulewicz)
4-6 WT 15:15-16:00 26
Programowanie (Wojciech Hołysz) gim Do uzgod.
Kurs programowania z robotami Dash, GOCODE* 3-4 PON 15:15-16:15 13
Kurs programowania z robotami Dash, GOCODE* 5-6 PON 16:30-17:30 13
Gazetka szkolna (Ewa Dąbek) sp, gim Do uzgod.
Kumulacja Aktywności
(Kajetan Broniewski, Łukasz Szynwelski)
4-7 PT 15:15-16:30 Gimn.
Kumulacja Aktywności
(Kajetan Broniewski, Łukasz Szynwelski)
4-6 SOB 11:00 – 12:30
Tenis stołowy (Łukasz Szynwelski) 4-7 WT, PT 07:30-08:25 Gimn.
Piłka nożna dziewcząt (Łukasz Szynwelski) 4-7 CZW 15:15-16:30 Gimn.
Konwersacje z native speakerem
z j. angielskiego* (M. Vallance)
7, gim PT 15:15-16:00 13
Konwersacje z native speakerem
z j. angielskiego* (M. Vallance)
6
Konwersacje z native speakerem
z j. angielskiego* (M. Vallance)
5
Konwersacje z native speakerem
z j. hiszpańskiego* (Patrycja Sisniegas Nawrot)
4 CZW 14:20-15:15 Muz.
Konwersacje z native speakerem
z j. hiszpańskiego* (Patrycja Sisniegas Nawrot)
6 CZW 15:15-16:00 13
Konwersacje z native speakerem
z j. hiszpańskiego* (Patrycja Sisniegas Nawrot)
5 WT 15:15-16:00 16
Kadra pływacka* (A. i M. Kisiel, Radosław Cwalina) 4-7, gim PON 16:00-17:00 Szuwarek
Kadra pływacka* (A. i M. Kisiel, Radosław Cwalina) 4-7, gim ŚR 16:00-17:00 Szuwarek
Kadra pływacka* (A. i M. Kisiel, Radosław Cwalina) 4-7, gim PT 07:00-08:00 Szuwarek
Tańce* (Piotr Mierzejewski) 4-6 WT 15:15-16:00
Piłka nożna* (Damian Rybacki) 4-7 CZW 16:15-17:45
Ju-Jitsu* (Agnieszka Wyzińska) 4-7, gim PON 15:15-16:00 Gimn.
Ju-Jitsu* (Agnieszka Wyzińska) 4-7, gim CZW 15:15-16:00
UKS Judo* Małgorzata Ptaszyńska 4 PON 15:15-16:15 Gimn.
UKS Judo* Małgorzata Ptaszyńska 5 ŚR 14:20-15:20
Zumba* (Agnieszka Wyzińska) 4-7, gim PON 16:10-16:55 Gimn.
Grom Combat* (Daniel Brandeburski) 7, gim ŚR
Szachy* grupa zaaw. (Krystian Kuźmicz) 3-7 PON 15:15-16:00 4
Akademia samodzielności* (Przemysław Jakóbczyk)

Gwiazdką oznaczono zajęcia dodatkowo płatne

Zajęcia wyrównawcze klasy 1-3
Prowadzący Klasa Dzień Godzina/sala
Beata Kopczyńska 1a czwartek 07:45-08:30/s. 11
Danuta Gniazdowska-Bielik 1b środa 07:45-08:30/s. 7
Lidia Rymuszka 2a środa 07:45-08:30/s. 5
Małgorzata Makowska 2b czwartek 07:45-08:30/s. 2
Agata Fijałkowska 3a wtorek 07:45-08:30/s. 4
Ewa Korczakowska 3b poniedziałek 07:45-08:30/s. 10
Przygotowanie do konkursów, certyfikaty klasy 1-3
Agata Fijałkowska 3a piątek 07:45-08:30/s. 4
Ewa Korczakowska 3b środa 07:45-08:30/s. 10
Beata Kopczyńska 1a piątek 07:45-08:30/s. 11
Przygotowanie do egzaminu Starters*, Małgorzata Janczak-Hulewicz 3ab Do uzgodnienia
Konsultacje klasy 4-7, gim
Przyroda, Izabela Szajko-Magier 5-6 czwartek 07:45-08:30 /s. 19
Geografia, Izabela Szajko-Magier 7, gim wtorek 07:45-08:30 /s. 17
Język polski, Małgorzata Białek 6-7 wtorek 07:45-08:30 /s. 15
Język polski, Małgorzata Białek 3gab piątek 07:45-08:30 /s. 15
Język polski, Ewa Dąbek 4-5 środa 07:45-08:30 /s. 36
Język polski, Ewa Dąbek 2 gim poniedziałek 07:45-08:30 /s. 36
Chemia, Ewa Grącka 7b, 2gb, 3gb środa 07:45-08:30 /s. 22
Chemia, Anna Stawska 7a, 2ga, 3ga środa 07:45-08:30 /s. 13
Język hiszpański, Magdalena Murillo 4-7, 2g czwartek 14:20-15:05 /biblio
Fizyka, Michał Perchuć 7, gim piątek 07:45-08:30 /s. 37
Matematyka, Katarzyna Borucka 6b, 2g poniedziałek 07:45-08:30 /s. 13
Matematyka, Katarzyna Borucka 7ab wtorek 07:45-08:30 /s. 13
Matematyka, Anna Hołysz 4-5 wtorek 07:45-08:30 /s. 37
Matematyka, Anna Hołysz gim środa 07:45-08:30 /s. 37
Historia, Ireneusz Drąszcz 4-5 wtorek 15:15-15:00 /s. 36
Historia, Ireneusz Drąszcz 6-7 wtorek 07:45-08:30 /s. 35
Historia, Ireneusz Drąszcz gim środa 16:00-16:45 /s. 35
WOS, Ireneusz Drąszcz gim środa 07:45-08:30 /s. 35
Przyroda, Ewa Grącka 5b, 6b piątek 07:45-08:30 /s. 22
Przygotowanie do konkursów, certyfikaty 4-7, gim      
Przygotowanie do konkursu przedmiotowego, Magdalena Murillo 2g Poniedziałek 07:45-08:30/s. 23
Przygotowanie do konkursów i olimpiad przedmiotowych,
M. Janczak-Hulewicz
gim Do uzgodnienia z nauczycielem
Przygotowanie do egzaminu DELE A1*, Magdalena Murillo 6 wtorek 07:45-08:30/s. 23
Przygotowanie do egzaminu DELE A2*, Magdalena Murillo 7-2g czwartek 07:45-08:30/s. 23
Przegotowanie do konkursów, Andrzej Hulewicz 4-7 środa 07:45-08:30/s. 17
Przygotowanie do konkursu przedmiotowego, Ewa Dąbek 4-7, gim wtorek 07:45-08:30/s. 36
Przygotowanie do certyfikatu FCE* 3g Do uzgodnienia z nauczycielem
Przygotowanie do certyfikatu z j. francuskiego DELF A1*
Alicja Brzostowska-Szczygieł
piątek 13:20-14:05
Przygotowanie do certyfikatu z j. francuskiego DELF A2*
Alicja Brzostowska-Szczygieł
piątek 13:20-14:05

Gwiazdką oznaczono zajęcia dodatkowo płatne

Dane do wpłat na konto

JU-JITSU

  • Prowadzący: URSZULA ZALEWSKA- DUDEK / AGNIESZKA WYZIŃSKA
  • Dane kontaktowe: 604-913-897, ZANSHIN7@WP.PL
  • Nr rachunku bankowego: 91 1020 1127 0000 1602 0010 7391
  • Tytułem: imię i nazwisko, nr szkoły

JUDO

  • Prowadzący: MAŁGORZATA PTASZYŃSKA
  • Dane kontaktowe: 791-382-270; WWW.UKS-PCS.PL
  • Nr rachunku bankowego: 73 2490 0005 0000 4530 9183 6622
  • Tytułem: składka członkowska, imię i nazwisko, nr szkoły

PIŁKA NOŻNA

  • Prowadzący: DAMIAN RYBACKI
  • Dane kontaktowe: DEMETER6@WP.PL
  • Nr rachunku bankowego: 08 8359 0005 0039 1775 2004 0001
  • Tytułem: imię i nazwisko, nr szkoły

SZACHY

  • Prowadzący: KRYSTIAN KUŹMICZ
  • Dane kontaktowe: 693-420-777; K.KUZMICZ@WP.PL
  • Nr rachunku bankowego: 41 1950 0001 2006 5493 4365 0001
  • Tytułem: imię i nazwisko, nr szkoły